Продукція > TDK > FA20X7R2E224KNU00
FA20X7R2E224KNU00
FA20X7R2E224KNU00 TDK
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.22uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 86 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7R2E224KNU00 FA20X7R2E224KNU00 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 0.22UF 250V X7R RADIAL