Продукція > TDK CORPORATION > FA20X7R2J683KNU00
FA20X7R2J683KNU00
FA20X7R2J683KNU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.068UF 630V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630V 0.068uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7R2J683KNU00 FA20X7R2J683KNU00 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630V 0.068uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200