Продукція > TDK CORPORATION > FA20X7S1H685KRU06
FA20X7S1H685KRU06
FA20X7S1H685KRU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 50V X7S RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 50volts X7S LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7S1H685KRU06 FA20X7S1H685KRU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 6.8uF 50volts X7S LS=5mm AEC-Q200