Продукція > TDK CORPORATION > FA20X7T2E334KNU06
FA20X7T2E334KNU06
FA20X7T2E334KNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.33UF 250V X7T RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.33uF 250volts X7T LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X7T2E334KNU06 FA20X7T2E334KNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.33uF 250volts X7T LS=5mm AEC-Q200