Продукція > TDK CORPORATION > FA20X8R1E155KNU00
FA20X8R1E155KNU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1.5UF 25V X8RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 1.5uF X8R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200.
Інші пропозиції FA20X8R1E155KNU00
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X8R1E155KNU00 FA20X8R1E155KNU00 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 25V 1.5uF X8R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200