Продукція > TDK CORPORATION > FA20X8R1E335KNU06
FA20X8R1E335KNU06
FA20X8R1E335KNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3.3UF 25V X8R RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 25volts X8R LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA20X8R1E335KNU06 FA20X8R1E335KNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa150_en-890480.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3.3uF 25volts X8R LS=5mm AEC-Q200