Продукція > TDK CORPORATION > FA22C0G1H154JNU06
FA22C0G1H154JNU06
FA22C0G1H154JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V C0G RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.15UF 50V C0G RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.295" L x 0.177" W (7.50mm x 4.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.15 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA22C0G1H154JNU06 FA22C0G1H154JNU06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.15uF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 836 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FA22C0G1H154JNU06 FA22C0G1H154JNU06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 0.15UF 50V C0G RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.15 µF