Продукція > TDK CORPORATION > FA22NP01H154JNU06
FA22NP01H154JNU06
FA22NP01H154JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.15UF 50V NP0 RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 50volts NP0 LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA22NP01H154JNU06 FA22NP01H154JNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa150_en-890480.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 0.15uF 50volts NP0 LS=5mm AEC-Q200