Продукція > TDK CORPORATION > FA22X7R1H685KRU00
FA22X7R1H685KRU00
FA22X7R1H685KRU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 6.8UF 50V X7R RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6.8uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA22X7R1H685KRU00 FA22X7R1H685KRU00 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 6.8uF X7R 10% RAD LS:5mm AEC-Q200