Продукція > TDK CORPORATION > FA22X7T2E684KNU06
FA22X7T2E684KNU06
FA22X7T2E684KNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.68UF 250V X7T RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.68uF X7T 10% LS:5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA22X7T2E684KNU06 FA22X7T2E684KNU06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 250V 0.68uF X7T 10% LS:5mm AEC-Q200