Продукція > TDK > FA23C0G2J104JRU06
FA23C0G2J104JRU06
FA23C0G2J104JRU06 TDK
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK
Description: CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 RAD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
на замовлення 1057 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Voltage - Rated: 630V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.335" L x 0.217" W (8.50mm x 5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA23C0G2J104JRU06 FA23C0G2J104JRU06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 0.1UF 630V C0G/NP0 RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 630V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF