Продукція > TDK CORPORATION > FA24C0G2A562JNU06
FA24C0G2A562JNU06
FA24C0G2A562JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 5600PF 100V C0G RADIAL
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5600pF 100volts C0G LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2A562JNU06 FA24C0G2A562JNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 5600pF 100volts C0G LS=5mm AEC-Q200