Продукція > TDK > FA24C0G2A822JNU00
FA24C0G2A822JNU00
FA24C0G2A822JNU00 TDK
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100V 8200pF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 373 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2A822JNU00 FA24C0G2A822JNU00 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 8200PF 100V C0G RADIAL