Продукція > TDK CORPORATION > FA24C0G2E272JNU06
FA24C0G2E272JNU06
FA24C0G2E272JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2700PF 250V C0G RADIAL
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2700pF 250volts C0G LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2E272JNU06 FA24C0G2E272JNU06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 2700PF 250V C0G RADIAL
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
FA24C0G2E272JNU06 FA24C0G2E272JNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 2700pF 250volts C0G LS=5mm AEC-Q200