Продукція > TDK CORPORATION > FA24C0G2E392JNU00
FA24C0G2E392JNU00
FA24C0G2E392JNU00 TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 3900PF 250V C0G RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900pF 250volts C0G LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2E392JNU00 FA24C0G2E392JNU00 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 3900pF 250volts C0G LS=5mm AEC-Q200