Продукція > TDK CORPORATION > FA24C0G2W101JNU00
FA24C0G2W101JNU00
FA24C0G2W101JNU00 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 450V C0G RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 450V 100pF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2W101JNU00 FA24C0G2W101JNU00 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf?ref_disty=digikey Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 450V 100pF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200