Продукція > TDK CORPORATION > FA24C0G2W181JNU06
FA24C0G2W181JNU06
FA24C0G2W181JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 180PF 450V C0G RADIAL
на замовлення 16 шт:
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 180pF 450volts C0G LS=5mm AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2W181JNU06 FA24C0G2W181JNU06 Виробник : TDK eadmlcc_halogenfree_fa_en-845009.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 180pF 450volts C0G LS=5mm AEC-Q200