Продукція > TDK > FA24C0G2W821JNU00
FA24C0G2W821JNU00
FA24C0G2W821JNU00 TDK
leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf
Виробник: TDK
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 450V 820pF C0G 5% RAD LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 999 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 820PF 450V C0G RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Voltage - Rated: 450V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Not For New Designs, Capacitance: 820 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24C0G2W821JNU00 FA24C0G2W821JNU00 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa_en.pdf Description: CAP CER 820PF 450V C0G RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Voltage - Rated: 450V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Not For New Designs
Capacitance: 820 pF