Продукція > TDK CORPORATION > FA24NP01H333JNU06
FA24NP01H333JNU06
FA24NP01H333JNU06 TDK Corporation
leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
на замовлення 1600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±5%, Lead Style: Formed Leads, Features: High Temperature, Voltage - Rated: 50V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.033 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FA24NP01H333JNU06 FA24NP01H333JNU06 Виробник : TDK Corporation leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf Description: CAP CER 0.033UF 50V NP0 RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±5%
Lead Style: Formed Leads
Features: High Temperature
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 0.033 µF
товару немає в наявності
FA24NP01H333JNU06 FA24NP01H333JNU06 Виробник : TDK leadmlcc_halogenfree_fa150_en.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 50V 0.033uF NP0 5% RAD LS:5mm AEC-Q200