Продукція > ONSEMI > FAN1117AS25X
FAN1117AS25X
FAN1117AS25X ONSEMI
FAIRS29507-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: ONSEMI
Description: ONSEMI - FAN1117AS25X - LDO VOLTAGE REGULATORS
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 26598 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-4, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-261-4, TO-261AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 1A, Operating Temperature: 0°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 18V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-223-4, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Obsolete, PSRR: 72dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 1A, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FAN1117AS25X FAN1117AS25X Виробник : Fairchild Semiconductor FAIRS29507-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 2.5V 1A SOT-223-4
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-261-4, TO-261AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: 0°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 18V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-223-4
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Obsolete
PSRR: 72dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 1A