FAN2504S33X FAIRCHILD
FAIRS44841-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: FAIRCHILD
SOT23-5
на замовлення 50000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5, Packaging: Bulk, Package / Case: SC-74A, SOT-753, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 200mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ), Output Configuration: Positive, Voltage - Input (Max): 6.5V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: SOT-23-5, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, Control Features: Enable, Part Status: Active, PSRR: 43dB (120Hz), Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 200mA, Protection Features: Over Temperature, Current - Supply (Max): 75 µA.
Інші пропозиції FAN2504S33X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FAN2504S33X FAN2504S33X Виробник : Fairchild Semiconductor FAIRS44841-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT23-5
Packaging: Bulk
Package / Case: SC-74A, SOT-753
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 200mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TJ)
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6.5V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: SOT-23-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 43dB (120Hz)
Voltage Dropout (Max): 0.2V @ 200mA