FAN6300HNY
FAN6300HNY Fairchild Semiconductor
FAIRS28874-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Fairchild Semiconductor
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Internal Switch(s): No
Output Isolation: Isolated
Topology: Flyback
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 25V
Supplier Device Package: 8-MDIP
Fault Protection: Current Limiting, Open Loop, Over Voltage
Voltage - Start Up: 16 V
Part Status: Obsolete
на замовлення 2481 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 395
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-DIP (0.300", 7.62mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Internal Switch(s): No, Output Isolation: Isolated, Topology: Flyback, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 8V ~ 25V, Supplier Device Package: 8-MDIP, Fault Protection: Current Limiting, Open Loop, Over Voltage, Voltage - Start Up: 16 V, Part Status: Obsolete.