Продукція > JAE ELECTRONICS > FB10S045JA2R6000
FB10S045JA2R6000
FB10S045JA2R6000 JAE Electronics
FB10S0xxJA2_Dwg.pdf
Виробник: JAE Electronics
Description: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A
на замовлення 1337 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FB10S045JA2R6000 FB10S045JA2R6000 Виробник : JAE Electronics J111993-939039.pdf FFC & FPC Connectors 45 POS FPC 0.3MM
на замовлення 2 шт:
FB10S045JA2R6000 FB10S045JA2R6000 Виробник : JAE Electronics FB10S0xxJA2_Dwg.pdf Description: CONN FPC BOTTOM 45POS 0.30MM R/A