FB3740WA Pulse Electronics
FB3740WA
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANT WHIP BS 3DB 740-806 PBC
Packaging: Bag
Mounting Type: Magnetic
Frequency Range: 740MHz ~ 806MHz
Gain: 5.4dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 1
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 16.000" (406.40mm)
Return Loss: -10dB
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 773MHz
Power - Max: 150 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANT WHIP BS 3DB 740-806 PBC, Packaging: Bag, Mounting Type: Magnetic, Frequency Range: 740MHz ~ 806MHz, Gain: 5.4dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 1, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 16.000" (406.40mm), Return Loss: -10dB, Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 773MHz, Power - Max: 150 W.