FBA06T24H NMB Technologies Corporation
FBA06T.pdf
Виробник: NMB Technologies Corporation
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H
Bearing Type: Hydro-wave (HWB)
RPM: 4200 RPM
Air Flow: 16.6 CFM (0.465m³/min)
Width: 15.00mm
Weight: 0.111 lb (50.35 g)
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CSA, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 32.0dB
Static Pressure: 0.187 in H2O (46.6 Pa)
Power (Watts): 1.99 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 60X15MM 24VDC WIRE, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 60mm L x 60mm H, Bearing Type: Hydro-wave (HWB), RPM: 4200 RPM, Air Flow: 16.6 CFM (0.465m³/min), Width: 15.00mm, Weight: 0.111 lb (50.35 g), Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CSA, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 32.0dB, Static Pressure: 0.187 in H2O (46.6 Pa), Power (Watts): 1.99 W.