Продукція > FUJITSU > FBR 51ND10-W1
FBR 51ND10-W1
FBR 51ND10-W1 Fujitsu
fbr51-52.pdf
Виробник: Fujitsu
Power Relay 10VDC 35A SPDT(15.5x12.1x13.7)mm THT
на замовлення 2900 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 169
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Miniature Electromagnetic Relays, Description: Relay: electromagnetic; SPDT; Ucoil: 10VDC; Icontacts max: 35A, Type of relay: electromagnetic, Contacts configuration: SPDT, Rated coil voltage: 10V DC, Contact current max.: 35A, DC contacts rating @R: 25A / 14V DC, Manufacturer series: FBR51, Switched voltage: max. 16V DC, Relay variant: miniature, Mounting: PCB, Coil resistance: 180Ω, Operate time: 10ms, Body dimensions: 15.5x12.1x13.7mm, Release time: 5ms, Coil current: 56mA, Operating temperature: -40...85°C, Contact material: AgSnInO.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FBR 51ND10-W1 FBR 51ND10-W1 Виробник : Fujitsu fbr51-52.pdf Power Relay 10VDC 35A SPDT(15.5x12.1x13.7)mm THT
на замовлення 693 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 104
FBR51ND10-W1 FBR51ND10-W1 Виробник : FCL Components fbr51-52.pdf Automotive Relays AUTO
на замовлення 259 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Description: Relay: electromagnetic; SPDT; Ucoil: 10VDC; Icontacts max: 35A
Type of relay: electromagnetic
Contacts configuration: SPDT
Rated coil voltage: 10V DC
Contact current max.: 35A
DC contacts rating @R: 25A / 14V DC
Manufacturer series: FBR51
Switched voltage: max. 16V DC
Relay variant: miniature
Mounting: PCB
Coil resistance: 180Ω
Operate time: 10ms
Body dimensions: 15.5x12.1x13.7mm
Release time: 5ms
Coil current: 56mA
Operating temperature: -40...85°C