FC0402E2000BTT0
FC0402E2000BTT0 Vishay Dale Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 200 OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.015" (0.38mm)
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 200 OHM 0.1% 1/20W 0402, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.015" (0.38mm), Part Status: Active, Resistance: 200 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E2000BTT0 FC0402E2000BTT0 Виробник : Vishay Dale Thin Film fcseries.pdf Description: RES 200 OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Part Status: Active
Resistance: 200 Ohms
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FC0402E2000BTT0 FC0402E2000BTT0 Виробник : Vishay / Thin Film fcseries.pdf High Frequency/RF Resistors 200 OHM .1% 25PPM 1/20W
Мінімальне замовлення: 2
FC0402E2000BTT0 FC0402E2000BTT0 Виробник : Vishay fcseries.pdf High Frequency/RF Resistors 200 OHM .1% 25PPM 1/20W
на замовлення 5 шт:
FC0402E2000BTT0 FC0402E2000BTT0 Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0402 200 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності