FC0402E50R0BBT1
FC0402E50R0BBT1 Vishay / Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 50 OHM .1% 25PPM 1/20W
на замовлення 1876 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E50R0BBT1 FC0402E50R0BBT1 Виробник : Vishay Thin Film fcseries.pdf Description: RES SMD 50 OHM 0.1% 1/20W 0402
на замовлення 10 шт:
FC0402E50R0BBT1 FC0402E50R0BBT1 Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R