Продукція > VISHAY > FC0402E50R0BSWS
FC0402E50R0BSWS
FC0402E50R0BSWS VISHAY
VISH-S-A0010804029-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0
Виробник: VISHAY
Description: VISHAY - FC0402E50R0BSWS - Widerstand, Mikrowellengenerator, 50 ohm, FC Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 0.1%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005]
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Oberflächenmontage
Nennleistung: 50mW
isCanonical: N
MSL: -
Widerstand: 50ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C
euEccn: NLR
Produktpalette: FC Series
productTraceability: No
Frequenz, max.: 40GHz
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 2709 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - FC0402E50R0BSWS - Widerstand, Mikrowellengenerator, 50 ohm, FC Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 0.1%, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 0402 [Metrisch 1005], hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Oberflächenmontage, Nennleistung: 50mW, isCanonical: Y, MSL: -, Widerstand: 50ohm, usEccn: EAR99, Widerstandstoleranz: ± 0.1%, Temperaturkoeffizient: ± 25ppm/°C, euEccn: NLR, Produktpalette: FC Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Frequenz, max.: 40GHz, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E50R0BSWS FC0402E50R0BSWS Виробник : VISHAY VISH-S-A0010804029-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: VISHAY - FC0402E50R0BSWS - Widerstand, Mikrowellengenerator, 50 ohm, FC Series, 0402 [Metrisch 1005], 50 mW, ± 0.1%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nennleistung: 50mW
isCanonical: Y
MSL: -
Widerstand: 50ohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 0.1%
euEccn: NLR
Produktpalette: FC Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Frequenz, max.: 40GHz
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FC0402E50R0BSWS FC0402E50R0BSWS Виробник : Vishay doc60093.pdf Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD Waffle
на замовлення 200 шт:
Мінімальне замовлення: 100
на замовлення 250 шт:
FC0402E50R0BSWS FC0402E50R0BSWS Виробник : Vishay / Thin Film High Frequency/RF Resistors 50ohms 0.1% 25PPM
на замовлення 20 шт:
FC0402E50R0BSWS Виробник : VISHAY Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 50Ω; 50mW; ±0.1%; FC; -55÷155°C
Manufacturer series: FC
Mounting: SMD
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 50mW
Tolerance: ±0.1%
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Resistance: 50Ω
Case - inch: 0402
Case - mm: 1005
на замовлення 250 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності