FC0402E50R0BTBS
FC0402E50R0BTBS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 50ohms 0.1% 25ppm
на замовлення 1857 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E50R0BTBS FC0402E50R0BTBS Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD Bulk
товару немає в наявності
FC0402E50R0BTBS FC0402E50R0BTBS Виробник : Vishay doc60093.pdf Res Thin Film 0402 50 Ohm 0.1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD Bulk