Продукція > VISHAY THIN FILM > FC0402E50R0FTBST1
FC0402E50R0FTBST1
FC0402E50R0FTBST1 Vishay Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay Thin Film
Description: RES SMD 50 OHM 1% 1/20W 0402
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 50 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E50R0FTBST1 FC0402E50R0FTBST1 Виробник : Vishay doc60093.pdf Res Thin Film 0402 50 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R