FC0402E51R0BST0
FC0402E51R0BST0 Vishay Dale Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES 51 OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.015" (0.38mm)
Resistance: 51 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 51 OHM 0.1% 1/20W 0402, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.042" L x 0.022" W (1.07mm x 0.56mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.015" (0.38mm), Resistance: 51 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402E51R0BST0 FC0402E51R0BST0 Виробник : Vishay Dale Thin Film fcseries.pdf Description: RES 51 OHM 0.1% 1/20W 0402
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0402
Resistance: 51 Ohms