FC0402H75R0FBTS
FC0402H75R0FBTS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
High Frequency/RF Resistors 75ohms .1% 50ppm
на замовлення 406 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Res Thin Film 0402 75 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0402H75R0FBTS FC0402H75R0FBTS Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0402 75 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±50ppm/°C Pad SMD T/R
на замовлення 49 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 36
на замовлення 49 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності