FC0603E1000BTBST1
FC0603E1000BTBST1 Vishay Dale Thin Film
fcseries.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Resistance: 100 Ohms
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±0.1%, Features: RF, High Frequency, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.064" L x 0.032" W (1.63mm x 0.81mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0603, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Resistance: 100 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Виробник : Vishay / Thin Film fcseries.pdf High Frequency/RF Resistors 100ohms 0.1% 25ppm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Виробник : Vishay Dale Thin Film fcseries.pdf Description: RES SMD 100 OHM 0.1% 1/8W 0603
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±0.1%
Features: RF, High Frequency
Packaging: Cut Tape (CT)
Composition: Thin Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0603
Resistance: 100 Ohms
Мінімальне замовлення: 2
FC0603E1000BTBST1 FC0603E1000BTBST1 Виробник : Vishay fcseries.pdf Res Thin Film 0603 100 Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD T/R