Продукція > SAMTEC > FC1-10-01-T
FC1-10-01-T
FC1-10-01-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder ST SMD Tube
на замовлення 4494 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 166
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC VERT 10POS 1MM SMD, Packaging: Tube, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 10, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.204" (5.18mm), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 2 Sided, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-10-01-T FC1-10-01-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder ST SMD Tube
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 97
Мінімальне замовлення: 89
FC1-10-01-T FC1-10-01-T Виробник : Samtec fc1.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip
на замовлення 762 шт:
Мінімальне замовлення: 3
FC1-10-01-T FC1-10-01-T Виробник : Samtec Inc. fc1.pdf Description: CONN FFC VERT 10POS 1MM SMD
Packaging: Tube
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 10
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.204" (5.18mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 2 Sided
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 195 шт:
Мінімальне замовлення: 79
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 10 шт:
Мінімальне замовлення: 5