Продукція > SAMTEC INC. > FC1-10-02-T-WT-TR
FC1-10-02-T-WT-TR
FC1-10-02-T-WT-TR Samtec Inc.
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN FFC 10POS 1MM R/A
Features: Solder Retention
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 10
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom
Part Status: Active
на замовлення 1350 шт:
Написати відгук
Description: CONN FFC 10POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 10, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-10-02-T-WT-TR FC1-10-02-T-WT-TR Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FC1-10-02-T-WT-TR FC1-10-02-T-WT-TR Виробник : Samtec Inc. Description: CONN FFC 10POS 1MM R/A
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Tin
Number of Positions: 10
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Termination: Solder
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Flat Flex Type: FFC
Part Status: Active
FC1-10-02-T-WT-TR FC1-10-02-T-WT-TR Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip