Продукція > SAMTEC > FC1-10-02-T
FC1-10-02-T
FC1-10-02-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD Tube
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-10-02-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-10-02-T FC1-10-02-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder RA SMD Tube
на замовлення 12 шт:
товару немає в наявності
FC1-10-02-T Виробник : Samtec Inc. Description: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
товару немає в наявності
FC1-10-02-T FC1-10-02-T Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip