Продукція > SAMTEC > FC1-10-L1-T-LC
FC1-10-L1-T-LC
FC1-10-L1-T-LC Samtec
fc1-2854005.pdf
Виробник: Samtec
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip
на замовлення 149 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції FC1-10-L1-T-LC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-10-L1-T-LC FC1-10-L1-T-LC Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
FC1-10-L1-T-LC Виробник : Samtec Inc. Description: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR