Продукція > SAMTEC > FC1-10-L1-T
FC1-10-L1-T
FC1-10-L1-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder ST SMD Tube
на замовлення 524 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-10-L1-T FC1-10-L1-T Виробник : Samtec fc1-2854005.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip
на замовлення 102 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FC1-10-L1-T FC1-10-L1-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 10 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності