Продукція > SAMTEC > FC1-14-01-T
FC1-14-01-T
FC1-14-01-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 14 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-14-01-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-14-01-T FC1-14-01-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 14 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
FC1-14-01-T Виробник : Samtec Inc. Description: 1MM SINGLE ROW CONNECTOR
FC1-14-01-T FC1-14-01-T Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip