Продукція > SAMTEC > FC1-15-02-T-WT
FC1-15-02-T-WT
FC1-15-02-T-WT Samtec
fc1.pdf
Виробник: Samtec
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip
на замовлення 611 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC 15POS 1MM R/A, Features: Solder Retention, Packaging: Tube, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 15, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-15-02-T-WT FC1-15-02-T-WT Виробник : Samtec Inc. fc1-xx-xx-xx-xx-x-xx-mkt.pdf Description: CONN FFC 15POS 1MM R/A
Features: Solder Retention
Packaging: Tube
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 15
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Top and Bottom
Part Status: Active
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
FC1-15-02-T-WT FC1-15-02-T-WT Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності