Продукція > SAMTEC > FC1-15-L2-T-TR
FC1-15-L2-T-TR
FC1-15-L2-T-TR Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-15-L2-T-TR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-15-L2-T-TR FC1-15-L2-T-TR Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 15 POS 1mm Solder RA SMD T/R
товару немає в наявності
FC1-15-L2-T-TR Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip