Продукція > SAMTEC > FC1-16-02-T-WT
FC1-16-02-T-WT
FC1-16-02-T-WT Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD Tube
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-16-02-T-WT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-16-02-T-WT FC1-16-02-T-WT Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 16 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
FC1-16-02-T-WT FC1-16-02-T-WT Виробник : Samtec fc1-2854005.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip