Продукція > SAMTEC > FC1-18-01-T-K
FC1-18-01-T-K
FC1-18-01-T-K Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 18 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN FFC VERT 18POS 1MM SMD, Features: Pick and Place Cap, Packaging: Tube, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Number of Positions: 18, Pitch: 0.039" (1.00mm), Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Termination: Solder, Height Above Board: 0.204" (5.18mm), Contact Material: Phosphor Bronze, FFC, FCB Thickness: 0.30mm, Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP), Cable End Type: Straight, Flat Flex Type: FFC, Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 2 Sided.
Інші пропозиції FC1-18-01-T-K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-18-01-T-K FC1-18-01-T-K Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 18 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
FC1-18-01-T-K Виробник : Samtec Inc. Description: CONN FFC VERT 18POS 1MM SMD
Features: Pick and Place Cap
Packaging: Tube
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount
Number of Positions: 18
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Termination: Solder
Height Above Board: 0.204" (5.18mm)
Contact Material: Phosphor Bronze
FFC, FCB Thickness: 0.30mm
Housing Material: Liquid Crystal Polymer (LCP)
Cable End Type: Straight
Flat Flex Type: FFC
Connector/Contact Type: Contacts, Vertical - 2 Sided
FC1-18-01-T-K FC1-18-01-T-K Виробник : Samtec fc1-2854005.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip