Продукція > SAMTEC > FC1-18-01-T
FC1-18-01-T
FC1-18-01-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC Connector SKT 18 POS 1mm Solder ST SMD Tube
на замовлення 375 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 120
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Connectors FFC/FPC 1.00mm, Description: Connector: FFC/FPC; SMT; PIN: 18; Mat: polymer; tinned; vertical, Operating temperature: -55...105°C, Spatial orientation: vertical, Number of pins: 18, Electrical mounting: SMT, Type of connector: FFC/FPC, Contact plating: tinned, Contact material: phosphor bronze, Body material: polymer.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-18-01-T Виробник : SAMTEC Category: Connectors FFC/FPC 1.00mm
Description: Connector: FFC/FPC; SMT; PIN: 18; Mat: polymer; tinned; vertical
Operating temperature: -55...105°C
Spatial orientation: vertical
Number of pins: 18
Electrical mounting: SMT
Type of connector: FFC/FPC
Contact plating: tinned
Contact material: phosphor bronze
Body material: polymer
на замовлення 375 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 53
FC1-18-01-T FC1-18-01-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC Connector SKT 18 POS 1mm Solder ST SMD Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності
FC1-18-01-T Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip