Продукція > SAMTEC > FC1-20-02-T
FC1-20-02-T
FC1-20-02-T Samtec
fj.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 20 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-20-02-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-20-02-T Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip