Продукція > SAMTEC > FC1-25-L2-T-WT-TR
FC1-25-L2-T-WT-TR
FC1-25-L2-T-WT-TR Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 25 POS 1mm Solder RA SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-25-L2-T-WT-TR FC1-25-L2-T-WT-TR Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 25 POS 1mm Solder RA SMD T/R
товару немає в наявності
FC1-25-L2-T-WT-TR Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip