Продукція > SAMTEC > FC1-25-L2-T
FC1-25-L2-T
FC1-25-L2-T Samtec
zf1.pdf
Виробник: Samtec
Conn FFC/FPC Connector SKT 25 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip.
Інші пропозиції FC1-25-L2-T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC1-25-L2-T FC1-25-L2-T Виробник : Samtec zf1.pdf Conn FFC/FPC Connector SKT 25 POS 1mm Solder RA SMD Tube
товару немає в наявності
FC1-25-L2-T FC1-25-L2-T Виробник : Samtec fc1-1369970.pdf FFC & FPC Connectors 1.00 mm Flat Flexible Cable (FFC) Socket Strip