Продукція > EPSON > FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0
FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0
FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 EPSON
doc_check.php?dl=brief_FC2012SN&lang=en
Виробник: EPSON
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.081" L x 0.047" W (2.05mm x 1.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Supplier Device Package: 2-SMD (2.05x1.2)
Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 100 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.081" L x 0.047" W (2.05mm x 1.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Supplier Device Package: 2-SMD (2.05x1.2), Height - Seated (Max): 0.024" (0.60mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 100 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 Виробник : EPSON doc_check.php?dl=brief_FC2012SN&lang=en Description: CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 Виробник : Epson Timing doc_check.php?dl=brief_FC2012SN&lang=en Crystals FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0: KHZ XTAL 12.5PF +/-20PPM -40 105C ESR=100kOHM DL=0.5uW 1K TR
Мінімальне замовлення: 12
FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 FC2012SN 32.768K-C5NNA0KC0 Виробник : Epson fc2012snen.pdf Crystal 0.032768MHz ±20ppm (Tol) 12.5pF FUND 100000Ohm 2-Pin SMD
товару немає в наявності