FC31M2-32.768-NTLLLDTK
FC31M2-32.768-NTLLLDTK Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
20220607105541173.pdf
Виробник: Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 5879 шт:
Написати відгук
Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, No Lead, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 70 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
FC31M2-32.768-NTLLLDTK FC31M2-32.768-NTLLLDTK Виробник : Suzhou Hangjing Elec&Tech Co.,Ltd 20220607105541173.pdf Description: CRYSTAL 32.768KHZ 12.5PF SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 2-SMD, No Lead
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Frequency: 32.768 kHz